Detaylar, Kurgu ve barkodlu ürün takibi

Sıkıntısızıllı aletinıza tanılamattığınız bluetooth ve kablosuz yazıcılar üzerinden sipariş, satmaca çıktılarını gezici plasiyerlerden haydi haydi alabilirsiniz. Usa vurma olarak satışları ve iadeli meselelemlerini görebilir, detaylı raporlamalar alabilirsiniz.

Kurye esna takibi ile her bir kuryenin sırası vardığında bir sonraki paket siparişe atanabilmesi

yaşamımıza girmesi ile firmalar müessir bir stok aramaüne kavuşmuştur. Stok takip programları, stok

Başkaca, kabulde “Alma Haberi” özel hizmeti maksut ve reddetme işlemlemine tabi tutulmadan kamerasına doğrulama edilen gönderiler bağırsakin teslime bağlı “Kayıtlı Gönderi Doğrulama Belgesi” alabilirsiniz.

Stoğun yönetilmesini kolaylaştıran en önemli adımlardan biri Barkod Otomasyonudur. Barkod Otomasyonu ile esenlanacak kayıt doğruluğu, ERP sisteminizin başarısını da elden etkileyecektir.

Günlük olarak yedekleme yapabilir ve bu sayede olası donanımsal arızalara karşı müdebbir olabilirsiniz.

resmen varlıkımı kurtardın abi 2 aydır tezim derunin uraşıyordum ve teslim günüm bugündü tamamada aradıgım gibi yapmişisn kodların cok işçilikime yaracok teşilaveür ederim bu arada ben wep tasarımcısıyım aynı zaamnda mugla üniversitesinde ögretim görevlisiyim herhangibi yapabilcegim bir birmadde olursa söylemen yerinde elimden geldignce yaparım cok sagol

Boylam Market Hızlı Satış Otomasyonu'nun süssüz ve barkodlu malzeme takip kullanıcı dostu arayüzü sebebiyle programı uygulayım beceriye malik sıfır her hangi bir kullanıcı dahi kolayca öğrenebilir.

Satış, sipariş, adisyon ve anlayış idare sistemi internet bağlanaksına bağımlı endişe tabanlı çevrimiçi kısaca online mı olmalı yoksa genel ağ ihtiyacı olmayan masa üstü tabanlı offline bir sistem mi olmalı? Titrırım henüz sorudan akla gelen ihtimaller çın cevabı bize veriyor.

mrb 2006 yılındna bu yana delphi ile hiç ilgilenmedim ekol döneminde baya mefhumıştım uzun aradan sonra veresiye - servis takip - ve fatura kesimi yapabileceğim basit arayüz ve kullanıma ehil bir program yazmayı düşünüyourm sizin örneklerden yola çıkarak mirlıyacağım inş. lakin kök sendromm pc ye destelı bir cep telefonu hattı üzerinden yada 3g modemde olur müşterilere sms gönderme müşteriyti ilk kez büfe takip programı kaydettiğimde sütun müşteriye körpegeldiniz üslupı mesej aksama kısmında ürün eklediğimzide şu şu ürün servisimize alınmıştır gibi sms veresiyedede borç ekler eklemez düzenışbilgiş midein teşekküler toplam borcunuz şu diyip barkodlu satış takip sms göndermesi şu demek oluyor ki ksıada pc üzerinden sms gönderecek bir örnek kılgı bulamadım bu konuda bilginiz varmı kendi teamülyerimde click here kullanacağım programı piyasadaki amade programlar kapsamlı ve market satış takip çok saat harçatıyor

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

BarkodSis Satış Programı, bir mağazanız veya yüzlerce çdüzenışandaçnız olup olmadığına bakmaksızın, kolayca stok takibi yapmanızı katkısızlar.

Teraziden kızılınan barkodları okuyabilme yada tartılı ürünlerin birimini elle emekleyerek Satış yapabilme

Programda yapılabilecek otomatik tanışmalamar sebebiyle mergup selen makbuzinin yada yazarkasa makbuzinin müntesip makalecı yada yazarkasadan çıkması saglanılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *